Basketbol Süper Ligi’nde Şampiyon Fenerbahçe Beko

ING Basketbol Süper Ligi’nde 2021-2022 sezonu play-off final serisi dördüncü maçında Fenerbahçe Beko, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda Anadolu Efes’i 92-80’lik skorla mağlup etti.

İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan müsabakanın ilk yarısını Fenerbahçe Beko 41-35 önde tamamladı. Fenerbahçe Beko’da Jan Vesely 18, Nando De Colo 17 sayıyla oynadı. Anadolu Efes’te ise Chris Singleton 17, Tibor Pleiss 17 sayı kaydetti.

ING Basketbol Süper Ligi’nde 2021-2022 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe Beko’ya kupasını Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, madalyalarını ise TBF Asbaşkanı Kemal Dinçer ve TBF Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Yılmaz Argüden takdim etti.

Ligde final oynama başarısı gösteren Anadolu Efes’e ikincilik şildini TBF Başkan Vekili Ömer Onan, madalyalarını ise TBF Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Sarımermer ve Ahmet Semih Beken sundu.

ING Basketbol Süper Ligi final serisinin en değerli oyuncusu seçilen Fenerbahçe Beko oyuncusu Jan Vesely’e ödülünü ING Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz verdi.

Play-off final serisi Misli En İyi Smaç Ödülü’nü Misli Kurumsal İş Birlikleri ve Sponsorluk Müdürü Ilgın Çetin, Fenerbahçe Beko oyuncusu Jan Vesely’e takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir