Berna Gözbaşı, Ali Çamlı İle Ne Konuşmuştu?

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, ‘Çağdaş hocayı, teknik heyeti ve bizi deplasmanda hissettirmeyen taraftarımıza teşekkür ediyorum. Allah nazardan saklasın. İyi gidiyoruz, İnşallah böyle devam eder’ dedi.  

Kayserispor’da yüzler gülüyor. 

Başkan Berna Gözbaşı, 4-0 kazanılan Hatayspor maçı sonrasında konuştu. 

Ali Çamlı’nın yeniden yönetime girmesinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Gözbaşı, “Tam biz, Ali hocam ile kendi aramızda konuşuyorduk ‘Bertolacci girse bir de gol atsa mithiş olacak’ diye. Aynen ne konuştuysak 2-3 dakikadan aynısı çıktı. Futbolcularımıza da moral oldu. Milli maç arasından sonra Trabzonspor ile maçımız var, inşallah böyle gider. Çok zor bir senedeyiz, buna rağmen şimdilik takım iyi gidiyor. Bu zorlu durum kenetlenmeyi de getirdi. İnşallah bu bütünlüğü bazmazsak, bu seneyi atlatırız. Biz bu çizgide gitmeyi çok istiyoruz. Kenetlenmenin şehirde devam etmesi gerekiyor. Taraftarımızla şehrin önde gelenleriyle, futbolcular ve teknik heyetle başaracağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Onur Bulut’un milli takıma davet edilmesinden dolayı da mutluluk yaşadıklarını dile getiren Gözbaşı, “Bugün ayrı bir mutluluğumuz var. Onur Bulut A Milli takıma, Baran U18’de. Arif Kocaman geçtiğimiz hafta oynattık, Ümit Milli takıma davet edildi. Son 4 ayda çouklarımız milli takıma gitti. Bu da bizim başladığımızdan beri alt yapıya verdiğimiz önemin meyvelerini çok şükür görmeye başladık. Arif Kocaman da iyi gidiyor. Alt yapıya önem vermeye ve yeni yetenekler kazandırmaya devam ediyoruz. Ben burada akedemimizin başında bulunan Tolga Şanbay hocamıza çok teşekkür ediyorum. Geldiği günden bu yana bu oyuncularımızın sayısı arttı.” diye konuştu. 

Haber: Hakan Çiftci / Kayseri Anadolu Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir