Erzurumspor T.D. Hakan Kutlu İsyan Etti!

Erzurumspor FK Teknik Direktörü Hakan Kutlu, maçın VAR hakemine isyan etti. Trendyol 1. Lig 9. haftasında Erzurumspor, konuk ettiği Ankara Keçiörengücü’ne 1-0 mağlup oldu. Maç sonrası Hakan Kutlu, VAR hakemlerine isyan etti…

Kutlu; alınan mağlubiyetten dolayı üzgün olduklarını belirterek, “Kendi sahamızda seyircimiz önünde oynadığımız maçı kazanmak istiyorduk. Oyunu iki ayrı yarı gibi oynadık. İlk yarı gerçekten çok iyi şeyler yapan, çok sayıda pozisyona giren, çok farklı bir şekilde galibiyetle içeri girmesi gereken bir takım vardı, kaçırdığımız fırsatlar oldu çok fazla sayıda. İkinci yarıda oyuna rakibi ortak ettik, rakibimizin de girmiş olduğu birkaç gol pozisyonu vardı, bunun yanında bizim de gol girişimlerimiz vardı. İlk yarısı ve ikinci yarısı çok farklı bir maç oldu. Dediğim gibi ilk yarı golü bulmuş olsak rahat gibi gözüken bir maçtı bizim adımıza.

“VAR’a gidince bizim lehimize hiçbir şekilde döndüğünü görmedim”

Ama gol kaçırdıkça rakibin direnci arttı ve ikinci yarıya biraz önce söylediğim gibi oyuna ortak oldular, kazandılar. Tebrik ediyoruz rakibimizi. Bir tane yüzde yüz gol pozisyonumuz var. Penaltı pozisyonumuz var, penaltı pozisyonunda yine VAR’a giden ve lehimize dönmeyen bir pozisyon oldu. Zaten VAR’a gidince bizim lehimize hiçbir şekilde döndüğünü görmedim. 

“Ben maçın hakemlerine hiçbir şekilde şey bulunmuyorum”

Göremeyebiliyorlar. Kötü maç yönetmesine rağmen ben maçın hakemlerine hiçbir şekilde şey bulunmuyorum. Ama hakemleri çok fazla etkiledi. Söylediğim gibi daha VAR’a giden pozisyonun bizim lehimize sonuçlanması gerekirken hiçbir pozisyonun lehimize sonuçlanmadığını gördüm. Yani oyuncularım ayaklarına sağlık. Olacak böyle kazalar. Önemli olan ilk yarı ki oyunun üzerine biraz daha koyup bunu doksan dakikaya yaymak. Ben inanıyorum yapacağız. Bu maçın telafisini Tuzla maçında kazanıp döneceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir