Faruk Koca’dan Beşiktaş Maçı Öncesi Flaş Açıklama!

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca’dan Beşiktaş maçı öncesi flaş açıklama geldi.

Başkan Koca, Beşiktaş taraftarını pazar günü oynanacak olan maçta Eryaman Stadı’na davet etti. İşte Başkan Koca’nın açıklaması:

Futbolu güzelleştiren en büyük etken taraftarlardır.

Gerek milli maçlarda, gerekse ülkemizin karşılaştığı tüm olumsuzluklarda tek yürek olan futbolseverler, tarihe ve dünyaya her zaman birliktelik mesajı vermiştir. Bu birliktelik; deplasman yasaklarının artık tekrarlanmamak üzere son bulması gerektiğinin en büyük göstergesidir.
Bu sezon daha önce yasak uygulanan bazı müsabakalarda deplasman yasaklarının kalkmasını, ülke futbolumuzun gelişimi adına sevindirici buluyorum.
Geçtiğimiz sezonlarda yaşanan münferit olayların, hem iç sahada hem de deplasmanda artık yaşanmayacağına inancımız tüm kulüplerimiz açısından tam.
Bu inançla, 03.12.2023 tarihinde Ankara’da oynanacak karşılaşmada Beşiktaş JK taraftarlarını stadyumumuzda görmek istiyor ve davet ediyoruz.
Taraftarların takımlarına olan çoşkulu ve tutkulu bağlılığını sonuna kadar göstereceği müsabakanın, ülke futbolunda deplasman yasaklarının artık yaşanmaması açısından da bir milat olacağına inanıyorum.
Kaynak: Sporanki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir