Genç Kaleci Adım Adım Ankaragücü’ne Gidiyor

Adı Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü ile anılan Samsunspor’un başarılı kalecisi Nurullah Aslan, Samsunspor’a veda etti.

Nurullah sosyal medya hesabı üzerinden Samsunspor’a veda etti. Nurullah Aslan’ın kısa süre içinde Ankaragücü‘ne imza atmaıs bekleniyor.

İşte Nurullah’ın veda mesajı: 

“Sizlere veda etmenin zorluğunu dile getirebilmek mümkün değil. Beni ben yapan Samsunsporuma Atatürk’lü armaya ve büyük Samsunpor taraftarına Büyük Başkan Yüksel Yıldırım’ a aileme ve beni destekleyen herkese sonsuz teşekkür ederim. Yeni başlayacağım macera da sizlerin desteğini arkamda hissedeceğimi biliyorum ve bu duygularla sizlere veda ediyorum. Saygılarımla”Ankaragücü ile anılan Samsunspor’un başarılı kalecisi Nurullah Aslan, Samsunspor’a veda etti. Nurullah sosyal medya hesabı üzerinden Samsunspor’a veda etti. Nurullah Aslan’ın kısa süre içinde Ankaragücü’ne imza atmaıs bekleniyor… İşte Nurullah’ın veda mesajı:  “Sizlere veda etmenin zorluğunu dile getirebilmek mümkün değil. Beni ben yapan Samsunsporuma Atatürk’lü armaya ve büyük Samsunpor taraftarına Büyük Başkan Yüksel Yıldırım’ a aileme ve beni destekleyen herkese sonsuz teşekkür ederim. Yeni başlayacağım macera da sizlerin desteğini arkamda hissedeceğimi biliyorum ve bu duygularla sizlere veda ediyorum. Saygılarımla”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir