Göztepe İle Anlaşamadı, Samsunspor İle Görüşüyor!

Uzun yıllar Altınordu’yu çalıştıran Hüseyin Eroğlu, Göztepe ile görüştüğünü ama anlaşamadığını söylerken, Samsunspor’laysa temasların sürdüğünü söyledi. Eroğlu, “Altınordu’dan ayrıldıktan sonra herkes dinlenme sürecine girdiğimizi düşünüyor ama tam tersi. Şu an bir çok takımı takip ediyoruz. Çünkü herhangi bir yerden teklif gelirse diye, gerek o lige, gerek se o takıma kolay adapte olmalıyız. Takımların durumlarını detaylı izliyoruz.

Göztepe’de sezon başında güzel bir görüşmemiz olmuştu ancak oraya yeni gelen yabancı yatırımcılarla aramızda bir anlaşma olmadı. Onların farklı düşünceleri var, ben de kendilerine bu konuda saygı duyuyorum tabii ki. Mevcut politikalarıyla ilgili yorum yapmak da bize düşmez. Göztepe çok büyük bir camia, şampiyonlukları hakeden bir kulüp. Daima başarılı olmalarını dilerim. Herkes ve özellikle Göztepe’li taraftarlar ısrarla durumumu soruyorlar ama benimle ilgili ise herhangi bir girişim şu aşamada yok” 

Samsunspor ile görüşmemiz var

Bayram Bektaş ile yollarını ayıran Samsunspor ile görüşmelerin sürdüğünü anlatan Eroğlu, “Samsunspor ile bir görüşmemiz oldu. 2 yıl önce özellikle play-off sürecinde ciddi bir teklif yapmışlardı bana ancak Altınordu’da devam ettiğim için gerçekleşmemişti. Samsunspor da taraftarıyla, camiasıyla büyük bir ekip. Çok değerli ve kulübü için herşeyi yapan bir başkanları var. Süper Lig’de yer almayı ve başarılı olmayı hakeden büyük bir camia. Şu an için de bir temasımız var kendileriyle. Ne olup ne biteceğini süreç gösterecek bakalım” dedi.

Kaynak Ajansspor

One thought on “Göztepe İle Anlaşamadı, Samsunspor İle Görüşüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir