Konyaspor Başkanı Özgökçen’den Babel ve Transfer Açıklaması

İttifak Holding Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen, KANAL 42 canlı yayınında gündeme özel açıklamalarda bulundu. Ali Kaan Kurşun ve Ferhat Türkoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Spor 42 programına katılan Fatih Özgökçen’in öne çıkan açıklamaları şu şekilde:

“Göreve geldiğimizde 320-330 Milyon lira borç vardı. Biz bu borcun yaklaşık 120 Milyon lirasını ödedik. Kayacık’a yapılacak yeni tesiste basketbol salonu ve yüzme havuzu yapmayı da planlıyoruz. Burayı sadece futbol değil geniş bir spor kompleksi olacak şekilde hedefliyoruz.

Ryan Babel ile ilgilenmiyoruz. Böyle bir transfer hedefimiz yok. Haberi ben de basından öğrendim. Sözleşmeler noktasında ince eleyip sık dokuyoruz. Gelecek haftadan itibaren sözleşme yenilemeleri yapılacak. İlhan hocamız, çok çalışkan bir insan. Şu an itibariyle ortada bir başarı var. Hocamız ile elbette devam etmek istiyoruz. Konyaspor menfaatleri doğrultusunda hareket etmek öncelikli görevimizdir. Ortada bir başarı olmasa da kendisiyle devam etmeyi tercih ederim.

Milli maçların İstanbul dışında oynanması gerekiyor. Anadolu’da milli maçların oynanması ülkemiz açısından faydalı olacağını düşünüyorum. Konyaspor’un başarısından rahatsız olanlar olabilir. Yapacak bir şeyimiz yok, rahatsız olmaya devam edebilirler. Biz de çalışmaya devam edeceğiz. Konyaspor Kulübü son günlerde ulusal medyada daha çok yer almaya başladı. İnanıyorum ki, Konyaspor adından daha çok söz ettirecek. Tabii lig devam ediyor. Ayaklarımızı yere sağlam basacağız. Maç maç gideceğiz. Scout görevindeki arkadaşlar çok sıkı şekilde çalışmalarına devam ediyor. Yakın zamanda birkaç ülkeye gitmelerini planlıyoruz. Ocak ayı itibariyle de İlhan hocamıza sunacağımız yabancı isimler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir