Samsunspor Transferde Önceliklerini Belirledi

Sezonu Samsunspor forması altında kiralık olarak tamamlayan Taylan Antalyalı ve Muhammed Gümüşkaya konusunda sıcak bir gelişme yaşandı.

Kırmızı beyazlı ekip, Taylan ve Muhammed ile sözleşme yenilemek için oyuncuların kulüpleriyle temasa geçti. Milliyet’in haberine göre Başkan Yüksel Yıldırım’ın, Taylan Antalyalı’nın takımda kalması için Galatasaray‘la görüşmelere başladı. Geride bıraktığımız sezonda Samsunspor formasıyla ligde 26 maça çıkan Taylan Antalyalı 2 gol, 1 asistlik skor katkısı verdi.

TAYLAN SAMSUN’DA MUTLU

Geçtiğimiz yıl Samsunspor formasıyla başarılı bir sezon geçiren Taylan’ın kulüpte kalmak istediği öğrenildi. Oyuncu ile Süper Lig’in pek çok kulübü ilgilenirken ligin yei ekiplerinden Göztepe’nin oyuncunun menajeri aracılığıyla resmi görüşmelere başladığı iddia edilmişti.

İLK TEMAS KURULDU

29 yaşındaki futbolcu söz konusu 2 golünü de Trabzonspor maçlarında kaydetti. Kırmızı beyazlı ekibin Taylan Antalyalı’nın yanı sıra yine sezon başında kiraladığı Muhammed Gümüşkaya için Westerlo ile temasta olduğu aktarıldı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Samsunspor transfer yasağının devam etmesine rağmen oyuncuları Morkye Fofana, Szumski, Osman ve Alim Öztürk ile yollarını ayırmıştı.

Haber: SamsunHaber


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir