Sivasspor T.D. Çalımbay’dan Adana Demirspor Açıklaması

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Adana Demirspor maçı öncesi hakemlerle ilgili konuştu ve VAR’a vurgu yaptı. ‘Son iki maçımızda bariz hakem hataları oldu’ diyen Çalımbay, “Hakem arkadaşlarımızın çok dikkat etmesi gerekiyor. Ellerinde VAR gibi bir şey var, onu çok iyi değerlendirmeleri gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Hakemlerin iyi bir maç yönetmesi halinde Adana Demirspor’u yeneceklerini düşündüklerini belirten Rıza Çalımbay, sözlerini şöyle tamamladı:

“Kimin kimi yeneceği belli olmuyor. Adana Demirspor maçında çok dikkatli olmamız gerekiyor. Özellikle deplasmanda çok iyi oynayan bir takım. Kendi sahamızda oynayacağımız bu maçta tek düşüncemiz kazanmak. Başka hiçbir şey düşünmüyoruz. Kaybettiğimiz puanı telafi etmemiz lazım. Kolay maç olmayacak onun da farkındayız. Bu maçta hakem arkadaşlara da çok iş düşüyor. İyi bir maç yönetirlerse kazanacağımızı düşünüyoruz. Yapacağımız tek şey, çok çalışıp, çok mücadele edip oyundan kopmayarak maçı kazanmak. Takımımıza yürekten inanıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir