Mesut Özil ile Rıdvan Dilmen’le Bebek’te Buluştu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la arası bozuk olduğu konuşulan Özil önceki gün Bebek’te sarı lacivertli kulübün efsane futbolcusu ve yorumcu Rıdvan Dilmen’le bir araya geldi. Sezon sonu takımdan gönderilmek istendiği iddia edilen futbolcunun Fenerbahçe camiasına yakın Dilmen’le bir araya gelmesi merak uyandırdı.

Hürriyet’te yer alan habere göre; Fenerbahçe’den ayrılmak için şartları olduğu konuşulan Özil, Dilmen’le Boğaz manzarasına karşı kahve içti. Yaklaşık 2 saat boyunca hararetli bir şekilde sohbet eden ikili mekandan da birlikte ayrıldı. Takımla ilgili soruları yanıtsız bırakan ünlü futbolcu, eşi Amine Gülşe’nin ikinci hamileliği için kendisini tebrik eden muhabirlere teşekkür ettikten sonra aracına bindi.

Rıdvan Dilmen, Göztepe maçının ardından Mesut Özil ile ilgili flaş bir açıklama yapmıştı. Dilmen, “Mesut Özil’i 15-20 günde bir görüyorum. Los Angeles FC kulübü istiyor. Yazılı mesaj olarak da okumuştum. İki yıl daha kontratı var, Fenerbahçe’de kalmak istiyor. Ne olacağını zaman gösterecek” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir